KONGRENİN KAPSAMI VE HEDEF KİTLESİ VE AMAÇLARI
2005 yılından beri başarı ile düzenlenmekte olan Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi'nin 8.'si 2016 yılında 4. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu ile birlikte düzenlenecektir. 8. UPK & 4. UÇEPS meslektaşlarımıza dirençli vakalar için interaktif tedavi seçeneklerini sunarken, psikofarmakoloji ile ilgili güncel ve üstün bilgiler sağlayacak ve tüm psikiyatrist, farmakolog, nörolog, nörobilim uzmanları, psikolog, psikiyatri hemşireleri ve sosyal hizmet uzmanlarının karşılaşabileceği modern durumlar için pratik çözüm önerileri sunacaktır.

BİLİMSEL PROGRAM
Kongre Düzenleme Kurulu tarafından Psikofarmakoloji Derneği (TAP) Uluslararası Katılımlı ‘8. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 4. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu’ için her zamanki gibi orijinal, ilgi çekici ve doyurucu bir bilimsel program hazırlanmıştır. Bilimsel programda en son yenilikler konunun uzmanları tarafından anlatılacak ve bunun yanı sıra değişik oturumlar düzenlenecektir.

UYDU SEMPOZYUMLAR
Programda uydu sempozyumlar için zaman ayrılmıştır.

TOPLANTI TARİHLERİ
Kongre toplantıları 20-21-22-23-24 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecektir.

KONGRE DİLİ 
Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir. Kongre oturumlarında, Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe eş zamanlı tercüme yapılacaktır.

İZİNLER
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.


Bilimsel Sekreterya
Caddebostan Mah., Bağdat Cad.,
Birgen İş Merkezi 226/7 34728 Çiftehavuzlar Kadıköy
İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel. & Faks: +(90) 216 464 28 88
E-Posta: drtutuncu@yahoo.com
Organizasyon Sekreteryası
Çekirge Cd. No:51/2
Osmangazi - Bursa
Tel.: +(90) 224 233 40 00
Faks: +(90) 224 233 80 00
E-Posta: secretariat@psychopharmacology2016.org
www.burkon.com