Kervansaray Lara Hoteli, eşsiz mimarisi yanı sıra, çeşitli restoranlar, barlar ve dinlenme yerlerini de sunmaktadır. 110.000 m2 alana sahip otel kompleksi, büyüleyici ve pitoresk Lara resorta yerleşmiş olarak, eşsiz bir Akdeniz güzelliği yanında kentin kalabalığından uzak bir münzevi ortam sunuyor. Otelde 170 metre uzunluğunda özel bir plaj ve iskele bulunmaktadır. Kervansaray Lara Otel’ de 579 odasının tamamı geniş balkonlu, lüks ve modern dizaynı ile ışığın ve renklerin farklı bir konseptte yeniden hayat bulduğu küvetli banyolar, termo wood özelliğine sahip geniş ahşap kaplama balkonlar, boydan boya balkona açılan dış cephe cam duvarları mimari yapısının en çarpıcı özellikleri arasında yer almaktadır. Gündüz Akdeniz’in kristal mavisi; geceleri tüm alanı göz kamaştırıcı taşlarla döşenmiş süs havuzları sizi her gün balkona çıkmaya davet edecek.

Ultra Her Şey Dahil Sistemi ile 1 Ana Restoran ve 3 A la carte Restoranı olan Kervansaray Lara Convention Center & Spa, birbirinden farklı mekanları ve dünya mutfaklarının en güzel en lezzetli örneklerini sizler için sunumlarında bir araya getirdi. Her çeşit damak zevkine hitap eden Ana Restoranın yanı sıra; Akdeniz, Latin ve Uzakdoğu A la carte Restoranları, birbirinden farklı tasarım ve konseptlerde değişik kültürlerin lezzetlerini geniş bir yelpaze ile sizlerin beğenisine sunuyor.

Bu eşsiz mekanlar, kongre boyunca güler yüzlü hizmet anlayışı, mükemmel hizmet kalitesi ve Türk misafirperverliği ile sizlere unutulmaz anılar sunacaktır.

Kervansaray Lara Otel web sitesi için tıklayınız

Bilimsel Sekreterya
Caddebostan Mah., Bağdat Cad.,
Birgen İş Merkezi 226/7 34728 Çiftehavuzlar Kadıköy
İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel. & Faks: +(90) 216 464 28 88
E-Posta: drtutuncu@yahoo.com
Organizasyon Sekreteryası
Çekirge Cd. No:51/2
Osmangazi - Bursa
Tel.: +(90) 224 233 40 00
Faks: +(90) 224 233 80 00
E-Posta: secretariat@psychopharmacology2016.org
www.burkon.com